Kom genieten van een sprankelende kerst bij Hotel Leeuwarden.
Wij ontvangen u in de avond in ons restaurant Ús Mem op de eerste verdieping met een feestelijk glas bubbels voor het Live Cooking kerstbuffet, inclusief Hollands drankenassortiment.
Onze chefkok heeft een verrukkelijk en gevarieerd kerstbuffet samengesteld, bestaande uit voor-, hoofd- en nagerechten, die u naar wens kunt samenstellen. Vanuit onze Live Cooking keuken worden de meest smakelijke gerechten, perfect afgestemd op het seizoen, voor u bereid. Sluit de avond af met een spectaculair dessertbuffet.
Tenslotte, kunt u tot rust komen in uw luxe en comfortabele kamer en de volgende dag kunt u genieten van ons uitgebreide kerstontbijt.
Uw tafel staat standaard gereserveerd om 17:30 uur voor het diner, wenst u graag later te dineren? In overleg met onze receptie kunnen zij een ander tijdstip voor u reserveren. Tijdens de kerstdagen is er geen mogelijkheid tot à la carte diner.
Goed om te weten:
- Aankomst is mogelijk op 25 december & 26 December.
- Om uw diner zo goed mogelijk te organiseren zijn uitsluitend de volgende allergieën/dieetwensen mogelijk: glutenvrij, lactosevrij, Halal en vegetarisch.
- Het Hollands drankenassortiment bestaat uit diverse frisdranken, tapbieren, huiswijnen. Drankjes die buiten het genoemde arrangement vallen, zullen wij apart in rekening brengen.
- Onze kerstarrangementen zijn te reserveren op basis van tweepersoonsverblijf en beschikbaarheid.
- Voor meer informatie over het tarief voor kinderen of éénpersoonstoeslag, kunt u contact opnemen met de receptie.
Voorwaarden:
Graag herinneren wij u er vriendelijk aan dat de betaling voor het kerst Live Cooking arrangement binnen een uur na het maken van uw reservering voltooid dient te zijn. Indien wij binnen dit uur geen betaling ontvangen, vervalt uw reservering automatisch.