- Hotel naam
- Hotel Leeuwarden
- Adres
- Lynbaan 35
- Postcode en plaats
- 8941BR Leeuwarden
- Locatie
- Open in Google Maps
Brunch in Kerstsferen
Tafel aanvragenGeniet van een heerlijke brunch in Kerstsferen in restaurant Ús Mem op de eerste etage.
Vanaf 11:30 uur verwelkomen wij u in een feestelijke setting met een glas (alcoholvrije) bubbels, waarna u zult genieten van een heerlijk uitgebreid en luxe brunchbuffet, uiteraard met Live Cooking. Het restaurant is tijdens deze speciale Brunch editie prachtig versierd in Kerstsferen. Er is een buffet met luxe broodsoorten, vers beleg, frisse salades en smaakvolle voorgerechten zoals carpaccio, huisgemaakte soep en gerookte vis. Diverse vis- en vleesspecialiteiten worden à la minute bereid en geserveerd met groenten, aardappelgarnituren en verschillende bijgerechten. Voor de kinderen is er een speciaal kinderbuffet aanwezig met frietjes, snacks en poffertjes. Als feestelijke afsluiter staat er een spetterend dessertbuffet klaar met zoete lekkernijen. Ook zijn er diverse kinderactiviteiten zoals een bioscoop, kunnen er koekjes gebakken worden en krijgen de kinderen een kleurplaat. Tijdens het brunchbuffet in Kerstsferen serveren wij onbeperkt dranken uit het Hollands drankenassortiment.* Er zijn meerdere aanvangstijden mogelijk. De eindtijd van de brunch is omstreeks 14:00 uur.
Allergenen
Om de kerstbrunch zo goed mogelijk te organiseren zijn uitsluitend de volgende allergieën/dieetwensen mogelijk: glutenvrij, lactosevrij, Halal en vegetarisch.
Tarief
Volwassenen (vanaf 13 jaar): € 56,50 p.p.
Kinderen (4 tot en met 12 jaar): € 38,50 p.p.
Baby's (0 tot en met 3 jaar): gratis
Reserveren
U bent van harte welkom in ons restaurant! We raden aan om een tafel te reserveren voor uw diner via het kader rechts bovenin, 058-8200100 of info@leeuwarden.valk.nl.
Komt u met een groter gezelschap? Neem contact met ons op (vanaf 30 personen is telefonisch reserveren uitsluitend mogelijk). Wij reserveren de tafel afhankelijk van uw groepsgrootte, bij groepen boven 8 personen kan het zijn dat u niet aan 1 tafel zit, maar aan meerdere tafels. Wij zorgen wel altijd dat uw gezelschap bij elkaar geplaatst wordt.